Черкаські бази відпочинку пропонують як комфортне проживання у будинках із усіма зручностями, так і дещо “екстремальні” умови для відчайдухів.
База відпочинку Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького
Розташування: с. Сокирно Здаються кімнати з постіллю та посудом. Туалет і душ на вулиці. Вартість: Для студентів ЧНУ – 25 гривень/доба з особи, для всіх інших – 50 гривень/доба з особи. Контакти: (097) 489-99-52.
“Ковчег”
Розташування: с. Сокирно Здаються два номери у будинку з усіма зручностями: посуд, ліжко, душ і туалет. Вартість: 130 гривень/доба з особи. Контакти: (067)470-03-87.
“Байкал”
Розташування: с. Червона Слобода Здаються одно- та двокімнатні будиночки. У однокімнатному велика постіль (може вміститися 2-3 людини), кухня, ванна, душ, бойлер. У двокімнатному – два великі ліжка, кухня, ванна та душ. Можна замовити альтанку за додаткову плату (220-400 гривень, залежно від її розмірів). Вартість: Однокімнатний будиночок – 450 гривень/доба за весь будинок, двокімнатний – 490 гривень/доба за весь будинок. Контакти: (097) 061-33-25.
“Рось”
Розташування: Корсунь-Шевченківський район Здаються три-, чотири- та п’ятимісні будиночки. Туалет і душ на вулиці, у будинках усі зручності. Сауна за додаткову плату (100 гривень). Вартість: Тримісний будинок – 190 гривень/доба, чотиримісний – 240 гривень/доба, п’ятимісний – 300 гривень/доба за будинок. Контакти: (050) 380-68-95.
“Днепровская усадьба”
Розташування: с. Лозівок Здаються одно- та двомісні номери з ванною, туалетом, душем, кухнею, телевізором. Вартість: Проживання 1 та 2 травня – 550 гривень/доба за весь номер; 3 та 4 травня – 450 гривень/доба за весь номер. Контакти: (067) 209-29-64.
“Квазар-Рось”
Розташування: Корсунь-Шевченківський район, Виграївські дачі Здаються дво-, три-, чотири-, п’яти-, шестимісні будиночки з усіма зручностями: кухня, посуд, постіль. Туалет і душ на вулиці. Вартість: Проживання у двомісному будинку – 100 гривень/доба, у тримісному – 150 гривень/доба, чотиримісному – 200 гривень/доба, п’ятимісному – 250 гривень/доба, шестимісному – 300 гривень/доба за весь будинок. Контакти: (067) 501-08-80.
“Автомобилист”
Розташування: с. Прохорівка Здаються чотиримісний однокімнатний та двокімнатний будинок, а також шестимісний двокімнатний та трикімнатний з усіма зручностями: кухня, туалет, душ, кондиціонери, телевізори. У шестимісному трикімнатному сучасний плазмовий телевізор, два санвузли. Мангал біля кожного будиночка. Вартість: Проживання у чотиримісному однокімнатному будинку – 500 гривень/доба за весь будинок, у чотиримісному двокімнатному – 600 гривень/доба, у шестимісному двокімнатному – 700 гривень/доба, у шестимісному трикімнатному – 1000 гривень/доба за весь будинок. Контакти: (0442) 234-322.
“Уикенд”
Розташування: с. Сокирно Здаються дво-, три- та шестимісний будинки. Ліжко, посуд, кухня; душ і туалет на вулиці. Вартість: 50 гривень/доба з людини. Контакти: (068) 588-04-08, (093) 145-10-70.
“Дубки”
Розташування: с. Свидівок Можна заселитися у одно- та двокімнатний будинки. Усі зручності, туалет і ванна за межами будинку. Вартість: Однокімнатний – 150 гривень/доба, двокімнатний – 200 гривень/доба за весь будинок. Контакти: (093) 557-10-80.
“Восход-Рось”
Розташування: м. Корсунь-Шевченківський Здаються два п’ятимісні двокімнатні будинки. Один із водопостачанням, обладнаною кухнею, усіма зручностями, бесідкою. Інший – осучаснений, кухня з каміном, більярд, душ з гарячою водою, телевізори. Туалет на вулиці. Вартість: Перший – 300 гривень/доба, другий – 700 гривень/доба за весь будинок. Контакти: (097) 470-45-37.
“Капітан Морган”
Розташування: с. Сокирно Здається тримісний будинок із трьома ліжками (можна доставити ще 2 за окрему плату), газифікований, посуд, без опалення. Телевізор можна поставити за бажанням. Душ тільки літній. Вартість: 200 гривень/доба за будинок. Контакти: (097) 244-04-96.
“Феофания”
Розташування: м. Корсунь-Шевченківський Здаються чотиримісні двокімнатні будинки з кухнею, верандою, двома великим ліжками. Душ із теплою водою у окремому приміщенні біля будинку. Вартість: 150 гривень/доба за будинок. Контакти: (093) 988-67-88.
Уманчани отримують свою зарплату з пластикових карт ПриватБанку
04.07.2013
cs030582mns
З початку 2013 року в Черкаську філію ПриватБанку прийшли на обслуговування 53 бюджетних установи та організації, більше 3000 працівників регіону отримують зарплатню на картку.
Нещадавно користувачами зарплатного проекту ПриватБанку стали співробітники наймальовничишого місця України Черкаської області - Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Ще в 1929-му цей чарівний куточок оголошено заповідником. У 2004 р. “Софіївка” отримала статус Національного дендрологічного парку, а в 2007-му її було названо одним із семи чудес України.
З початку 2013 року в Черкаську філію ПриватБанку прийшли на обслуговування 53 бюджетних установи та організації, більше 3000 працівників регіону отримують зарплатню на картку.
Нещадавно користувачами зарплатного проекту ПриватБанку стали співробітники наймальовничишого місця України Черкаської області - Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Ще в 1929-му цей чарівний куточок оголошено заповідником. У 2004 р. “Софіївка” отримала статус Національного дендрологічного парку, а в 2007-му її було названо одним із семи чудес України.
Більше 300 працівників Національного дендрологічного парку “Софіївка” отримують свою зарплату з пластикових карт ПриватБанку. Працівникам “Софіівки” не потрібно приходити в бухгалтерію для отримання заробітної плати, відтепер їхні гроші завжди з ними. Зняти готівку вони зможуть у будь-якому куточку України в будь-який час доби, адже банкомати та відділення ПриватБанку є скрізь, до того ж приватБанк відмінив комісію за зняття готівки в банкоматах усіх інших банків. Сьогодні керівники бюджетних установ впевнено роблять вибір на користь ПриватБанку, оскільки банк пропонує зарахування коштів на зарплатні карти працівників в режимі онлайн, тобто кошти зараховуються на карту протягом 30 хвилин. Працівники отримують свої гроші вчасно і швидко, без будь-яких затримок. Тільки ПриватБанк пропонує безкоштовну послугу – авансове зарахування. До того ж зарплатний проект від ПриватБанку – це не лише гнучкі тарифи і онлайн-допомога бухгалтеру, але й соціальний пакет для працівників підприємства. В зарплатною картою клієнт отримує: карту «Універсальну», підключення до інтернет-банку Приват24 - для дистанційного банківського обслуговування, регулярні платежі, платіж за безкоштовним телефоном 3700, SMS-банкінг, SMS-банкінг для смартфонів, екстрені гроші, можливість заробити з допомогою «Бонус Плюс», оформлення додаткових карток для себе та членів родини. «Найбільшою популярністю серед клієнтів користуються карта «Універсальна» - з можливістю встановлення кредитного ліміту до 5 середньомісячних окладів, пільговим періодом 55 днів, - говорить Батієвич Ярослав, керівник проекту з надання послуг бюджетним організаціям. - Карта надає можливість отримувати бонуси, робити регулярні платежі, доручивши банку сплачувати Ваші рахунки, підключити інтернет-банк Приват24, з яким можливий цілодобовий доступ до ваших рахунків з домашнього комп’ютера, планшета або смартфона. Унікальною послугою є зняття коштів без карти - якщо Ви забули або зламали карту – завжди можна отримати гроші в банкоматі». На сьогодні в Черкаській області ПриватБанк обслуговує близько 70% бюджетних організацій та установ.
В Черкаській області працює 114 відділень, 72 з яких працює в субботу, 239 банкоматів, 230 терміналів самообслуговування.
ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку.У 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП -10 найбільших банків Центральної та Східної Європи. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua.
Попередніми підсумками жнив під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі поділився генеральний директор холдингу «АгроЗлатодар», кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства Володимир Лук’янець.
- Хочу вас привітати: сьогодні, 22 липня хлібороби Черкащини зібрали перший мільйон тонн зерна, - такими словами розпочав прес-конференцію депутат обласної ради Володимир Лук’янець. – Наразі пройдено 60% жнив. Відстає уманська сторона, але там кращі врожаї (що не потрапили під такий запал і зливи). Відтак, можна спрогнозувати, що цьогоріч область може збере загалом 2,65 – 2,7 мільйонів тонн зерна. Володимир Лук’янець переконаний, що розміри зібраних врожаїв забезпечать для керівників сільгосппідприємств можливість виплачувати власникам земель нову, підвищену орендну ставку у 4,5% (ініціатива обласної влади). - Я вбачаю проблему, яку необхідно вирішувати уже сьогодні, у проведенні посівів на наступний рік: екстремальні температури останніх років вимагають зміни сортового складу посівного матеріалу, - зазначив Володимир Лук’янець. – Необхідно повернутися до радянського досвіду забезпечення господарств якісним посівним матеріалом. У холдингу «АгроЗлатодар» (до якого входить 9 сільгосппідприємств), ми вирішили вирощувати посівний матеріал самі – це зерно кращих сортів, що повністю забезпечить потреби посівної для всіх наших господарств. За словами Володимира Лук’янця, якщо думати на перспективу – 10-15 років наперед, вкрай необхідне впровадження чіткого планування кількості посівів. - У тій же Європі ніхто не сіє як собі хоче – там теж існує чітке квотування на види посівів, - констатував Володимир Лук’янець. - Раніше область сіяла щонайбільше 69 тисяч гектарів соняшнику, що виснажує ґрунти, а сьогодні – понад 140! Це варварське ставлення до землі, ми просто безповоротно втратимо родючість наших ґрунтів. Іншою актуальною для регіону проблемою Володимир Лук’янець вважає постійні намагання перетворити Черкащину на сировинний придаток. Коментуючи згортання діяльності сільгосппідприємства «Нібулон», Володимир Лук’янець зауважив, що компанія є типовим представником такого споживацького ставлення: не забезпечуючи утримання місцевої соціальної інфраструктури (школи, дитсадка, ФАПу), сплачуючи податки у іншому регіоні, підприємство просто вивозило із області сировину, яку могло переробляти тут, розвиваючи економіку Черкащини і створюючи нові робочі місця.
Черкаський прес-клуб реформ бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312 opryadko@bigmir.net http://cherkasy.cure.org.ua
Контакти: Оксана Савіцька керівник прес-клубу (098) 482-89-79
В Черкасской области упал и взорвался мотодельтаплан
14.07.2011
Cornet
11 июля в селе Вербовка Городищенского района Черкасской области из-за неисправности двигателя произошло падение и взрыв мотодельтаплана.
В результате взрыва пострадал пилот (житель села Ломачинцы Сокирянского района Черновицкой области), сообщает МЧС. Пилот в тяжелом состоянии попал в ожоговое отделение Городищенской центральной районной больницы. По факту падения мотодельтаплана правоохранительными органами проводится расследование.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи
15.07.2011 14:38 Антон
Как сообщил главный врач Городищенского районного территориального медицинского объединения Василий Кравченко, в среду пилот скончался в местной центральной райбольнице из-за полученных тяжелых ожогов туловища, рук и ног. Помощник начальника управления МЧС в области Константин Проценко сообщил, что следствие сейчас выясняет, почему пилот из Черновицкой области оказался на территории Черкасской области.