ЧЕРКАССЫ  ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ ГОРОДА И ОБЛАСТИ   ГЛАВНАЯ         ВХОД          РЕГИСТРАЦИЯ        КАРТА САЙТА   
Публикации

Новости города
Новости области
Украина и мир
Пресс-релизы
Интернет
Образование
Культура и искусство
Спорт
Юмор
Разное


Опубликовать статью

Поиск
 

 Де черкащанам відпочити на природі і з комфортом  02.05.2015 
Про все
Источник: Про все

Черкаські бази відпочинку пропонують як комфортне проживання у будинках із усіма зручностями, так і дещо “екстремальні” умови для відчайдухів.
 
   
 Уманчани отримують свою зарплату з пластикових карт ПриватБанку  04.07.2013 
cs030582mns
З початку 2013 року в Черкаську філію ПриватБанку прийшли на обслуговування 53 бюджетних установи та організації, більше 3000 працівників регіону отримують зарплатню на картку.

Нещадавно користувачами зарплатного проекту ПриватБанку стали співробітники наймальовничишого місця України Черкаської області - Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Ще в 1929-му цей чарівний куточок оголошено заповідником. У 2004 р. “Софіївка” отримала статус Національного дендрологічного парку, а в 2007-му її було названо одним із семи чудес України.
   
 Цьогоріч Черкащина вийде на свої рекордні врожаї  25.07.2011 
Оксана Савіцька
Попередніми підсумками жнив під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі поділився генеральний директор холдингу «АгроЗлатодар», кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства Володимир Лук’янець.
   
 В Черкасской области упал и взорвался мотодельтаплан  14.07.2011 
Cornet
11 июля в селе Вербовка Городищенского района Черкасской области из-за неисправности двигателя произошло падение и взрыв мотодельтаплана.
   
Ротатор баннеров 468x60

Баннеров в ротаторе: 0   Смотреть все   Добавить баннер
 

 
Добавить баннер

Добавить баннер       Партнерка для Вашего сайтаРотатор баннеров 88x31

Баннеров в ротаторе: 0   Смотреть все   Добавить баннер