ЧЕРКАССЫ  ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ ГОРОДА И ОБЛАСТИ   ГЛАВНАЯ         ВХОД          РЕГИСТРАЦИЯ        КАРТА САЙТА   
Публикации

Новости города
Новости области
Украина и мир
Пресс-релизы
Интернет
Образование
Культура и искусство
Спорт
Юмор
Разное


Опубликовать статью

Поиск
 

 Заяву на єдиний податок можна подавати з 1 по 16 грудня 2013 року  02.12.2013 
dpi2325
У зв’язку з тим, що останній день подачі заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (15 грудня) припадає на вихідний день, для переходу з січня 2014 року із загальної системи оподаткування на спрощену заяву слід подати до 16 грудня 2013 року.
   
 Депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький  26.11.2012 
Оксана Савіцька
«Входити до якоїсь із депутатських груп поки що не маю наміру».
   
 Новини від проекту «Трибуна для лідера»  30.11.2012 
Оксана Савіцька
За тиждень у студентів ЧДТУ почнуться зустрічі із «зірками».
   
 Кредит ЄБРР  12.11.2012 
Оксана Савіцька
Перед тим, як брати новий величезний кредит, місто повинне переконатися у ефективності використання попереднього.
   
 Коментар - продаж кінотеатрів  12.08.2012 
Оксана Савіцька
Сьогодні – продаж міського кінотеатру та будинку культури, а завтра - ?...
Депутат Черкаської міської ради Віктор Білоусов – про продаж міського кінотеатру «Україна» та Будинку культури імені Івана Кулика:
   
 Конфлікт навколо КСН «Митниця»  29.07.2012 
Оксана Савіцька
Понад півроку триває масштабний конфлікт навколо КСН «Митниця». Перспектив вирішення конфлікту - жодних

Один із найбільших мікрорайонів Черкас втрачає перспективи розвитку через перетворення перевиборів КСН на політичну баталію.

Більше півроку Митниця переживає процес перевиборів комітету самоорганізації населення - на сьогодні це єдиний мікрорайон міста, де КСН фактично не діє. І створення парків, спортивних та дитячих майданчиків, ремонт доріг та будинків – ці та багато інших питань розвитку мікрорайону, які входять до повноважень КСН, гальмуються через «перетягування ковдри» між двома ініціативними групами. До масштабного конфлікту втягнуто практично всіх мешканців Митниці.
   
 Вступна кампанія  29.07.2012 
Оксана Савіцька
У ПЕРШІ ДНЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ
ПРИЙОМНІ КОМІСІЇ ПРАЦЮВАЛИ НАВІТЬ ВНОЧІ

Керівники вишів Черкащини задоволені з кількості абітурієнтів, проте скаржаться на роботу системи електронного вступу. Про початок вступної кампанії-2012 на Черкащині фахівці розповіли під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 Наркотики на ринку  29.07.2012 
Оксана Савіцька
ПІДПРИЄМЦІ РИНКУ ПО ВУЛ. ПАСТЕРІВСЬКІЙ ВИМАГАТИМУТЬ ВИКРИТТЯ ВИПАДКІВ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ НАРКОТИКАМИ

Саме таке звинувачення, із прямим проханням закрити ринок у Черкасах, містить нова скарга, що надійшла аж… із Києва. Всеукраїнська громадська організація «Правова рівність», що «стурбована ситуацією», вимагає від голови черкаської ОДА «допомогти у припиненні діяльності «ринку «Пастерівський».
Крім звинувачень традиційних - у антисанітарії, руйнуванні дорожнього покриття та загрозі підтопленню міста - звернення до голови ОДА утримує нове: «сьогодні «ринок Пастерівської» став «притоном» та центром торгівлі наркотичними засобами.»
   
 Закон "Про екстрену медичну допомогу"  29.07.2012 
Оксана Савіцька
Закон "Про екстрену медичну допомогу" забезпечить формування на Україні якісної системи її надання

Напередодні парламентських канікул депутати ухвалила Закон «Про екстрену медичну допомогу». Як зазначив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Віктор Корж, цим законом закладено засади створення, функціонування і розвитку системи екстреної медичної допомоги, яка буде задіяна, у тому числі й під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
   
 Вода  06.01.2012 
Оксана Савіцька
НЕЯКІСНУ ВОДУ ЖИТЕЛЯМ ОБЛАСТІ
ЗМОЖУТЬ ПОДАВАТИ ЦІЛКОМ ЗАКОННО ІЩЕ КІЛЬКА РОКІВ

Перевірку якості та безпеки питної води за всіма необхідними показниками відкладено на кілька років. Хоча лише торік в Україні нарешті ввели сучасні норми контролю за якістю питної води, перевірку за деякими, вкрай важливими, показниками нещодавно відклали. Хоча якість води і викликає занепокоєння епідеміологів, ми ще кілька років не знатимемо напевне, що саме п’ємо та шкоди нам це завдає. Яку воду сьогодні п’є область, чим ризикує та які альтернативи має – обговорювали фахівці під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 ЯК ЖИТИМЕ МЕДИЦИНА ЧЕРКАС У 2012 РОЦІ?  06.01.2012 
Оксана Савіцька
Які найбільші проблеми вирішуватиме - і яким чином нас торкнеться медична реформа, що розпочнеться в Україні цього року? Про підсумки медичного року та плани розвитку медицини обласного центру у новому році, йшлося під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 Ціни  06.12.2011 
Оксана Савіцька
ПІСЛЯ НОВОГО РОКУ ПОДОРОЖЧАЄ АЛКОГОЛЬ,
ЦІНИ НА М’ЯСО І МОЛОКО ЗАЛИШАТЬСЯ ТАКИМИ Ж

Порадити черкащанам, як краще скупитись до новорічного столу, а також спрогнозувати вартість найважливіших продуктів харчування із нового року, спробували експерти під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 З НОВОГО РОКУ МОЖЕ ЗРОСТИ ВАРТІСТЬ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ЖИТЛА  06.12.2011 
Оксана Савіцька
Передумов подорожчання – мінімум дві: запровадження порядку оформлення продажу нерухомості за ринковою, а не балансовою, вартістю, а також поява на ринку приватних БТІ. Про те, яким буде ринок нерухомості у наступному році, провідні експерти з нерухомості розповіли під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ АВТО МОЖУТЬ ПОДОРОЖЧАТИ  06.12.2011 
Оксана Савіцька
Цим загрожують відразу кілька законодавчих новацій, а також активний процес переділу автомобільного ринку, що, на думку експертів, наразі триває в Україні. Перспективи та загрози для ринку авто та його споживачів обговорювались під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 Тепер покупцям і продавцям нерухомості є куди скаржитись і з ким радитись  30.06.2011 
Оксана Савіцька
- На черкаському ринку нерухомості поширена одна із шахрайських схем – коли агенція пропонує авансом заплатити гроші, обіцяючи підібрати необхідні варіанти офісу або квартири. В результаті, люди залишаються ні з чим – і скаржаться потім нам, з проханнями вплинути на нечесних колег, - констатує директор АН «Бізнес-партнер» Василь Савраненко. – Необхідність захисту споживачів ринку нерухомості стала одним із головних мотивів створення Клубу ріелторів.
Про новини та останні тенденції ринку нерухомості керівники провідних черкаських агенцій розповіли під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
   
 Закон про відміну техогляду дозволить водіям уникати обов’язкового автострахування?  29.06.2011 
Оксана Савіцька
Страхові компанії прогнозують можливе зниження рівня обов’язкового автострахування («автоцивілки»), з боку водіїв, позбавлених необхідності проходити техогляди у ДАІ, задля чого багато хто з них спеціально і страхувався. Оскільки свідомість 50% водіїв і тоді не сягала далі бажання зекономити і застрахуватись лише на час проходження техогляду, зникнення цієї головної мотивації може істотно знизити кількість страхувальників. Про наслідки відміни техогляду та інші новації, що чекають на автомобілістів, розповіли під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі представники провідних страхових компаній.
   
 Кадри  22.06.2011 
Оксана Савіцька
ЧЕРКАЩАНИ ПОЧАЛИ МАСОВО ВІД’ЇЖДЖАТИ НА РОБОТУ ЗА КОРДОН
   
 Банки  14.06.2011 
Оксана Савіцька
АКТИВІЗУВАТИ КРЕДИТУВАННЯ ДОПОМОЖЕ РЯД БАНКІВСЬКИХ НОВАЦІЙ
   
 НБУ старается снизить инфляцию  18.06.2011 
Maxx
Повышая требования к обязательному резервированию коммерческих банков, Национальный банк Украины (НБУ) старается снизить темпы инфляции путем связывания денежной массы, т.е. снижением объема свободных средств в экономике.
   
 Моніторинг  18.04.2011 
Оксана Савіцька
У ЧЕРКАСАХ ПОЧНЕТЬСЯ ГРОМАДСЬКИЙ МОНІТОРИНГ БЕЗРОБІТТЯ
   
 Агрокредитування  04.04.2011 
Оксана Савіцька
БАНКИ ГОТОВІ КРЕДИТУВАТИ АПК,
АЛЕ ПОЗИЧАЛЬНИКАМИ ВОЛІЮТЬ БАЧИТИ
ВЕЛИКІ САМОДОСТАТНІ ПІДПРИЄМСТВА
   
 Пенсії  09.03.2011 
Оксана Савіцька (Прядко)
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА ПОВИННА ПОЧИНАТИСЬ ІЗ РЕФОРМ РИНКУ ПРАЦІ
   
 Нерухомість  14.03.2011 
Оксана Савіцька (Прядко)
ЗРОСТАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ «ПЕРЕСЕЛЯЄ» ПЕНСІОНЕРІВ У ОДНОКІМНАТНІ КВАРТИРИ?
   
 Ринок праці  17.03.2011 
Оксана Савіцька (Прядко)
НА ЧЕРКАЩИНІ МАЄ З’ЯВИТИСЯ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ЩО ПЕРЕТВОРИТЬ БЕЗРОБІТНИХ ЧЕРКАЩАН НА ВИСОКООПЛАЧУВАНИХ ТА ЗАТРЕБУВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
   
 Будівництво  10.03.2011 
Оксана Савіцька (Прядко)
СИТУАЦІЯ НА ЧЕРКАСЬКОМУ РИНКУ ПЕРВИННОГО ЖИТЛА СТАБІЛЬНА – У ТОМУ СЕНСІ, ЩО СЬОГОДНІ СТАБІЛЬНО МАЙЖЕ НІЧОГО НЕ БУДУЄТЬСЯ
   
 Ринок праці  18.02.2011 
Оксана Савіцька (Прядко)
ЧЕРКАСЬКОМУ РИНКУ ПРАЦІ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРІБНІ СЛЮСАРІ, ТОКАРІ, ПРОДАВЦІ, ВОДІЇ,
КУХАРІ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИКИ
   
123
Ротатор баннеров 468x60

Баннеров в ротаторе: 0   Смотреть все   Добавить баннер
 

 
Добавить баннер

Добавить баннер       Партнерка для Вашего сайта



Ротатор баннеров 88x31

Баннеров в ротаторе: 0   Смотреть все   Добавить баннер